Akadémia mládeže - Mondo International Academy

Akadémia mládeže | Mondo International Academy

Akadémia mládeže predsatavuje vzdelávanie pre deti formou hry. V rámci našej ponuky poskytujeme kurzy, ktoré sa uskutočňujú len v čase prázdnin, čím vieme zabezpečiť , že ich deti majú užitočný program a vy môžete takýmto spôsobom vyplniť ich voľný čas.

Pýtajú sa Vás neustále Vaše deti čo a ako funguje? odkiaľ čo pochádza? Dajte Vašim deťom možnosť pochopiť veci a súvislosti, ktoré sú pre nás dospelých samozrejmosťou.

Naše jedinečné vzdelávanie formou hry naučí deti samostatne uvažovať, tvoriť a inovovať. Deti sa majú možnosť dozvedieť viac zo sveta astronómie, tvorby projektov, významu logistiky a ďalších sfér, ktoré ich nútia rozmýšľať, tvoriť a hľadať príčiny a riešenia.

Prečo Astronómia? Pretože tam všetko začalo. Na základe praktickej ukážky v našom planetáriu a prostredníctvom vlastnej tvorby spočívajúcej v príprave našej slnečnej sústavy, vysvetľujeme zákonitosti vesmíru.

Prečo Projektový manažment? Pretože všetko musí mať svoj správny postup. Chcete, aby si Vaše deti uvedomili, čo všetko treba naprojektovať pred tým, než sa pustia do veľkého projektu, napr.: stavby domu?

Prečo Logistika? Pretože všetko má svoju cestu od výrobcu až po spotrebiteľa. Prostredníctvom nášho programu vysvetlíme Vašim deťom, ako sa ich obľúbená hračka vyrába a akú dlhú cestu musí prejsť, aby sa dostala do ich detskej izby.

Všetky aktuálne informácie o živote na Akadémii pravidelne pridávame na našu facebookovú stránku.
Skip to content